Klinika Weterynaryjna Arka
Piotr Derkowski, Jerzy Gawor

ul. Chłopska 2a
30-806 Kraków
E-mail: arka@pp.com.pl
Telefon: +48 12 658 83 65

M: +48 514 953 685 /numer czasowy/

CAŁODOBOWY DYŻUR WETERYNARYJNY.

Godziny przyjęć:
poniedziałek - piątek: 9:00-19:00
soboty: 9:00-15:00
niedziele i święta: 9:00-12:00

Opinie

Poznaj opinię naszych klientów

Komentował Stały klient | 23.06.2012

Trafiłem do Kliniki rok temu w nocy na dyżur weterynaryjny. Mój pies miał rozszerzenie żolądka jak się dowiedziałem gdy przjechałem na Chłopską. Tylko dzięki szybkiej reakcji lekarza chirurga oraz pełnej opiece w szpitalu mój piesek przeżył. Od tamtej pory chodzę tylko do Arki

Komentował Maria | 05.09.2012

Do Kliniki Arka regularnie chodzę z moimi pieskami. Wiem, ze w Arce są pod dobrą opieką. Mają dużo specjalistów i w razie potrzeby piesek jest konsultowany na miejscu.

Komentował Ava | 07.09.2012

Dziękuję za troskliwą opiekę podczas mojej ciężkiej choroby.

Komentował Marzena | 10.09.2012

Chciałabym sama mieć kiedyś taką opiekę, jak miał mój pies przed i po operacji. Odsyłany przez innych lekarzy.

W Arce został prawidłowo zdiagnozowany i nie mam złudzeń, że uratowany.

Wielkie dzięki za kolejne dwa lata jego życia.

Komentował Agnieszka & Barbara | 14.09.2012

Dziękujemy panu dr Baranowi za uratowanie życia Aksla 18 miesięcy temu a pózniej walkę do końca. Wiemy, że zrobił pan co mógł. Nasz pies miał wiele szczęścia, że na pan trafił. Polecamy!

Komentował Maciej | 21.09.2012

Pragnę na Państwa ręce złożyć podziękowania Panu Mirosławowi Ligęzie za trud, profesjonalizm i serce włożone w długą rehabilitację najwierniejszego przyjaciela całej rodziny.
Maciej Stupka.

Komentował Marek L. | 19.10.2012

Jakiś czas temu zdiagnozowano zerwane więzadło krzyżowe u mojego psa. Przyjechałem do Arki, gdzie chirurg ortopeda zajmował się moim psem. Pełna fachowość.
Dziękuję Panie Doktorze.

Komentował Joanna P. | 22.10.2012

Dziękuję lekarzom za czułą i troskliwą opiekę nad moim kotkiem. Niestety wiem, ze nie dało się go uratować ale jestem pewna, że mój Kodi uzyskał należytą pomoc. Obchodzono się z nim delikatnie i z wielkim sercem. Serdecznie dziękuję

Komentował Małgorzata M. | 10.11.2012

Trafiłam do kliniki z amstafką ,której podano antybiotyk z penicyliną. Sunia po paru godzinach zaczęła puchnąć w oczach. Włśnie dlatego trafiłam do kliniki . MOJA SUNIA ma się już dobrze dzięki wspaniałej opiece .POLECAM tą klinikę .

Komentował Urszula F. | 16.11.2012

Klinika Arka, poza wspanialym wyposażeniem ma rowniez niezrownanych specjalistów. Głębokie ukłony dla dr Barana za wiedze jaka posiada, jest jedynym lekarzem w Krakowie, który wie co zrobic z chorą fretką, a nie eksperymentuje metodą prób i błędów.

Komentował Małgorzata i Ryszard C. | 07.12.2012

Chcieliśmy podziękować Państwu, a zwłaszcza p. dr Magdalenie Chmielarz za opiekę i leczenie naszego kota Gacka.
Wczoraj wieczorem Gacek od nas odszedł. Mieliśmy możliwość bycia przy nim do samego końca, odpłynął bardzo spokojnie.
Dziekujemy za pomoc, kierunek leczenia na pewno zmniejszył cierpienie i pomógł naszemu kotu przejść przez swoją chorobę łatwiej.
Pozdrawiamy,
Małgorzata i Ryszard C.

Komentował Barbara Z-S. | 15.01.2013

Cóż...nie chwalę dnia przed zachodem słońca...teraz mogę...
Lucky przez prawie jedenaście lat był stałym bywalcem tej kliniki, miał parę jednostek chorobowych, stąd też był diagnozowany i leczony przez czterech lekarzy i o nich mogę się wypowiedzieć. Pp.Anna i Piotr Derkowscy oraz pp. Grażyna i Jerzy Gawor (wg.alfabetu) to nie tylko wysokiej klasy specjaliści ale i przyjaciele zwierząt. Zawsze z troską i uwagą słuchali co też nowego Lucky "wymyślił". Kompetencja , fachowość i wrażliwość. Dzięki nim , mimo wielu chorób, miał w miarę dobre życie. Życzę wszystkim chorym zwierzaczkom takiej opieki.
Pozdrawiamy i dziękujemy serdecznie za wieloletnią opiekę nad Lucky 'm - jego rodzina.

Komentował Agnieszka | 22.01.2013

Najlepsi specjaliści, przemiły personel. W 100% ufam tej klinice i nigdy nie oddam moich psiaków w inne ręce ;)

Komentował Barbara | 14.02.2013

Chciałabym bardzo , bardzo podziękować Panu dr J. Gaworowi, Pani dr A. Derkowskiej , Panu dr P. Derkowskiemu, Pani dr Chmielarz, Panu dr Baranowi, całemu personelowi tej znakomitej Kliniki, gdzie dobro pacjenta ,a naszego przyjaciela jest zawsze na pierwszym miejscu, w wielu szpitalach dla ludzi ,gdyby była taka opieka, pacjenci wracaliby by do zdrowia.
Miłość do zwierząt , serce i pełen profesjonalizm, pełne zrozumienie dla właściciela, w każdej sytuacji .
Dziękuję Wam z całego serca za Zuzię , Ozzika, Lakusia, Indianę- dzięki Wam moi przyjaciele byli ze mną tak długo
Cała nasza rodzina

Komentował Aldona | 14.03.2013

Bardzo dziękuję Pani Doktor Hannie Bobce za opiekę nad naszym ukochanym kotem Pascalem (odszedł rok temu w wieku 15.5),dzięki dokładnym badaniom,fachowej pomocy i miłemu podejściu udało się maksymalnie wydłużyć jego życie z ciężką chorobą nerek.ARKA forever ;)

Komentował Barbara | 15.09.2013

Całemu Personelowi Lekarskiemu kliniki serdecznie dziękuję za uratowanie życia i troskliwą opiekę nad moim kotem Tajgerkiem :)

Komentował Leszek | 09.09.2014

Serdeczne podziękowanie za profesjonalną opiekę nad Julką Cane corso, jest zdrowa i bez strachu będzie odwiedzać Pana Dr P. Derkowskiego.

Komentował Agnieszka Wypych | 08.11.2014

Bardzo dziękuję dr Grażynie Gaworowej i dr Jerzemu Gaworowi za uratowanie życia mojemu ukochanemu psu Fenomenowi. Mój pies, adoptowany przeze mnie z krakowskiego schroniska, choć bardzo schorowany i bardzo stareńki przeszedł z powodzeniem skomplikowaną operację i cieszy się życiem, a my cieszymy się nim. Mam jeszcze trzy psy staruszki i z pewnością właśnie tu w "Arce" będę je leczyć w razie (odpukać) problemów zdrowotnych.

Komentował Beata | 15.12.2014

Pełny profesjonalizm ,Pani dr.Derkowska rzeczowa ,kompetentna super fachowiec - wyleczyła moja suczkę z zapalenia trzustki a walka z choroba była ciężka .
Tak trzymać i oby jak najmniej takich przykrych wizyt jak nasza natomiast profilaktycznie tak.

Komentował Eleonora | 04.09.2015

Doktor Derkowski- to świetny specjalista. Bardzo dziękujemy za Fuksię. Polecamy serdecznie!!!

Komentował alicja | 19.11.2015

Pragnę na Państwa ręce złożyć podziękowania Panu Piotrowi Derkowskiemu za trud, profesjonalizm i serce włożone w opieke i uratowaniem zycia mojej kochanej suni Wiki -Wiki genetycznie miala problemy z zapascia tchawicy-ale w miare funkconowalismy (Ona i Ja)Az przyszedl dzien ,ze zaczelo jej calkowicie brakowac powietrza(a ze mieszkam w Niemczech-pierwsza wizyta byla tutaj na klinice z calodobowym pobytem Wiki pod tlenem-idecyzja musiala byc szybka-uspic ,albo operacja-koszty operacji w Munchen-4000euro-i znalazlam przypadkiem klinike ARKA-jeden telefon i dzieki szybkiej decyzji Pana Doktora-na drugi dzien bylismy juz w Krakowie-I PAN DYRKOWSKI juz byl przygotowany z operacja!TERAZ PO 4 TYGODNIACH WIKI JEST ,,NOWYM,, PIESKIEM,JEST RADOSNA ,NIE MECZY SIE I NIE KASZLE Z BRAKU POWIETRZA-POWINNAM WCZESNIEJ WYSLAC JA NA OPERACJE A NIE CZEKAC NA OSTATECZNOSC-ALE JESZCZE NIE BYLO ZA POZNO-BARDZO DZIEKUJE PANU PANIE DOKTORZE-I CALEJ PANSKIEJ ZALODZE

Komentował Ela | 16.01.2016

15.01.2015
mój owczarek szetlandzki trafił do kliniki Arka z zatkaną cewką moczową przez kamienie oraz pękniętym pęcherzem . Pomimo późnej pory Pan dr Jerzy Gawor podjął się zabiegu.
Dzięki tej interwencji (a zbieg trwał do późnej nocy) piesek będzie żył.
CAŁA MOJA RODZINA DZIĘKUJĘ ZA POMOC I PEŁEN PROFESJONALIZM.
ELŻBIETA BAŃDO.Dodaj swoją opinię

Partnerzy kliniki: