Zabiegi specjalistyczne

Zwierzęta podobnie jak ludzie chorują i czasem wymagają specjalistycznej opieki w tym specjalistyczne zabiegi weterynaryjne. Wykonanie ich znacznie podwyższa możliwości skutecznego leczenia, a tym samym rozwiązania problemu, który spotkał Pupila.

Jedną z niebezpiecznych chorób u zwierząt jest nowotwór. Choroba nowotworowa podobnie jak u ludzi jest niebezpieczna, nieprzewidywalna. Jednak również jak u ludzi można i trzeba skutecznie z nią walczyć.

Należy pamiętać, że nawet najmniejsze zmiany są powodem do niepokoju, a wczesna diagnostyka, odpowiednio pokierowane leczenie i opieka nad pacjentem, daje szansą na długie i szczęśliwe życie Pupila.

Po rozpoznaniu choroby i ustaleniu kondycji Pacjenta zalecane jest leczenie przyczynowe, objawowe oraz opieka, która przede wszystkim poprawia komfort życia Przyjaciela.

Leczenie przyczynowe to działanie operacyjne, leczenie cytotoksyczne i wspomagające. Dodatkowo opieka paliatywna.

Walka o życie Pacjenta, jest naszym wspólnym celem. Dzięki gronu specjalistów lekarzy weterynarii z dziedziny dermatologii, chirurgii szczękowej, onkologii, chirurgii ortopedycznej, kardiologii oraz laboratorium diagnostycznym na wysokim poziomie Twój Pupil w jednym miejscu ma wykonane zalecone specjalistyczne badania potrzebne do postawienia prawidłowej diagnozy.

Zabiegi specjalistyczne to przede wszystkim: zabiegi stomatologiczne, chirurgia szczękowa, zabiegi ortopedyczne, chirurgia onkologiczna, rozszerzenie i skręt żołądka, skomplikowane przypadki chirurgiczne.

Umów się na wizytę.

Partnerzy kliniki: